Informacje

Granice wyznaczają inni, ale z nami je przekroczysz!

Zapraszamy na fanpage na facebooku naszej strony o tematyce sportowej:
http://www.facebook.com/GranicaSportu/

Strona poświęcona jest tematyce zdrowiu, diet, suplementacji oraz wszelkim rodzajom sportu od sportów walki, siłowych i sylwetkowych po sporty drużynowe.

Będziecie mogli znaleźć tam informacje dotyczące podstaw biochemii, biomechaniki, rozwoju, treningów oraz poprawnego sposobu wykonywania technik.
Techniki będą prezentowane za pomocą zdjęć i filmów.

Dołożymy wszelkich starań aby każdy temat omówić od początku do końca, tak aby nie zostawić czytelnikowi jakichkolwiek niejasności.

Tworząc tę stronę mamy nadzieję stworzyć też kompendium wiedzy dla wszystkich, którzy mają pytania i wątpliwości w dziedzinie sportu i rozwoju własnego.
Chcemy stworzyć grupę ludzi, mogących liczyć na pomoc lub radę innych użytkowników.

Znajdziecie u nas codzienną dawkę motywacji :)

Również będziemy tłumaczyć filmy zagranicznych zawodników i trenerów, tak aby osoby nie znające języków obcych mogły w pełni korzystać z informacji, których udzielają najlepsi specjaliści w danej dziedzinie z całego świata.

Dla nas sport jest życiową pasją, w którą wkładamy całe serce. Chcemy aby powstająca strona służyła każdemu bez względu na wiek, czy obwód mięśnia zginacza długiego kciuka.
Chcemy, aby każdy znalazł tutaj to, czego szuka, oraz sam podzielił się z innymi swoimi doświadczeniami - Przecież każdy z nas zaczynał :)